Заголовок сторінки

23 квітня відбулась конференція трудового колективу товариства.

На порядку денному конференції стояли питання виконання Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" за 2013 рік та виробничі завдання трудового колективу на 2014 рік, затвердження Акта робочої комісії з перевірки виконання Колективного договору товариства за 2013 рік, затвердження Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" на 2014-2016 роки, затвердження Комплексних заходів з охорони праці на 2014 рік.

Заслухавши та обговоривши доповідь директора технічного Гончаренка А.О., співдоповідь голови профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Чорного О.Г. про виконання Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" за 2013 рік, голову профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Чорного О.Г. про Акт робочої комісії по виконанню Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" за 2013 рік., доповідь директора з охорони праці та пожежної безпеки Горбаня В.Г. про Комплексні заходи з охорони праці на 2014 рік, доповідь заступника голови профкому ПАТ "Черкасиобленерго", секретаря робочої комісії з підготовки проекту Колдоговору на 2014-2016 р.р. Сіренка С.Ф. про затвердження Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" на 2014-2016 роки ухвали :

- Роботу адміністрації ПАТ "Черкасиобленерго" по виконанню Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" за 2013 рік вважати задовільною.

- Роботу профспілкового комітету ПАТ "Черкасиобленерго" по виконанню Колективного договору ПАТ "Черкасиобленерго" за 2013 рік вважати задовільною.

- Акт робочої комісії з перевірки виконання Колдоговору за 2013.р. затвердити.

- Комплексні заходи з охорони праці на 2014 рік (додаток 6-6 до Колективного договору) затвердити.

- Колективний договір ПАТ "Черкасиобленерго" за 2014-2016 роки затвердити.

У зв”язку з територіальною віддаленністю структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" між собою та місцем розташування товариства, з метою оперативного реагування профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго" щодо сфери своїх повноважень, профспілковий комітет товариства делегував права цеховим профспілковим організаціям структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" у частині:

- оформлення відповідних документів щодо прийняття до складу профспілкової організації нових членів із числа працюючих та знов прийнятих на роботу у товариство працівників;

- нарахування та стягнення з членів профспілки профспілкових внесків;

- надання згоди (або аргументованої відмови у наданні згоди) щодо розірвання трудових відносин з працівниками структурних підрозділів у разі ініціативи з цього приводу роботодавця (згідно відповідних положень Кодексу законів про працю);

- виконання інших дій профорганізації щодо сфери своїх повноважень, передбачених Кодексом законів про працю.  


 


 

Закрыть