Заголовок сторінки

З 12 по 15 червня 2014 року y м. Біла Церква Київської області на базі 7 спортивного клубу армії та стадіоні «Трудові резерви» Центральний комітет Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України («Укрелектропрофспілка») та Фізкультурно-спортивне товариство «Україна» за підтримки Федерації профспілок України та Міністерства молоді та спорту України провело фінальні змагання ХІ літньої Спартакіади працівників енергетики та електротехнічної промисловості України.

Свої привітання учасникам, тренерам, організаторам та суддям надіслали Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.
До програми Спартакіади увійшли змагання з семи видів спорту: армспорт, волейбол, гирьовий спорт, легка атлетика, теніс настільний, футзал та шахи.

Вдало виступили черкаські футболісти - вони посіли почесне третє місце, а у змаганнях з армспорту у вазі до 70 кг Артем Сіренко став третім.

 
Закрыть