Заголовок сторінки

ПАТ «Черкасиобленерго» прийняло участь в XII Міжнароднійспеціалізованій виставці «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ – 2014» 23-25 вересня 2014.


XІIМіжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2014», що проводиться згідно розпорядження Кабінету Міністрів України №787–р, справедливо визнана галузевою спільнотою як найзначніша професійна подія.
Унікальною особливістю виставки є її формат, що базується на тісному взаємозв'язку енергетичної галузі зі структурами промислового виробництва, конструктивній взаємодії бізнесу та влади, виробничої кооперації промисловців та підприємців.


Спільність інтересів усіх учасників енергетичного ринку, обмін інформацією в діловій, виробничій, професійній, науковій сферах сприяють вирішенню питань стабільного енергопостачання, економного енергоспоживання, втіленню енергозберігаючого обладнання та інноваційних енергоефективних технологій.
На виставці були представлені останні досягнення у сфері виробництва електротехнічного, енергетичного обладнання, світлотехніки, силової електроніки, автоматизації, інформаційних технологій для промислових підприємств усіх галузей економіки.

Питання охорони праці, навчання та розвиток персоналу та споживачів, щодо електробезпеки зокрема, в Товаристві вважаються пріоритетними. Представники Дирекції з охорони праці та пожежної безпеки прийняли участь в круглому столі «ОРГАНІЗАЦІЯ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЦИВІЛЬНОГО ТА ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ПЕК» та обмінялися досвідом щодо методики та організації проведення уроків з електробезпеки для школярів.

Закрыть