Заголовок сторінки

24 лютого 2015 р. Смілянщина попрощалася з одним із своїх синів-героїв, який загинув у зоні АТО. Під час виконання військового обов’язку у селищі Опитне Ясиноватського району, що на Донеччині, загинув працівник Смілянського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» Андрій Горбенко. Це невтішна втрата для родини воїна, його колег та друзів, вічний біль, що ніколи не полишить сердець його матері, дружини та двох донечок.

Народився Андрій Степанович Горбенко у м. Сміла в 1971 році. Він прожив таке насичене, але таке коротке життя. Навчався в СПТУ-5, відслужив строкову службув армії. Працював помічником машиніста потяга в локомотивному депо, проходив службу в органах внутрішніх справ, працював головним механіком у Смілянському міському РЕМ, трактористом у районному РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго».

Задля виконання свого патріотичного військового обов’язку у серпні минулого року Андрій Степанович мобілізований до лав Збройних сил України. Був сержантом аеромобільно-десантної роти, старшим водієм аеромобільно-десантного взводу. Захищаючи свою землю, 19 лютого 2015 року він загинув від мінометного обстрілу.

–Людина із величезним серцем і золотими руками, – кажуть про захисника колеги. – За що він не брався – все виходило як годиться. Знав досконало техніку та міг полагодити будь-яку машину. Працюючи в сфері енергетики, Андрій мав технічну кмітливість і сумлінно ставився до поставленої роботи, був відповідальним та самовіддано працював у команді. На фронті він піклувався про бойові машини, на яких військові сьогодні обороняють рідну землю.

Багато людей прийшло попрощатися із Андрієм Горбенком: односельці, колеги, друзі. Плакали не тільки жінки, а й суворі чоловіки витирали сльози, бо це біль тяжкої втрати.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Андрієм Горбенком, він залишиться справжньою Людиною, професіоналом, який служив обраній справі. Керівництво й колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро співчуває родині померлого бійця, не залишило родину на самоті з бідою. Зокрема, сім`ї було надано фінансову допомогу та підтримку на поховання свого колеги.

Андрію Горбенку посмертно присвоєно звання «Героя Черкащини».

Він любив життя і прагнув змінити його на краще. Та, на жаль, воно обірвалося… Герої не вмирають. Вони завжди житимуть у наших серцях, у нашій пам’яті.

 Відділ з питань взаємодії з органами державної влади та ЗМІ

 

 


 

Закрыть