Заголовок сторінки

30 вересня 2015 року в ПАТ "Черкасиобленерго" відбулася ХХІІІ конференція трудового колективу. Звітно-виборна профспілкова конференція Товариства проводилася одночасно з конференцією трудового колективу, на якій розглядалося питання виконання колективного договору компанії за 2014 рік.

Основними питаннями порядку денного були:звіт адміністрації ПАТ "Черкасиобленерго" та профспілкового комітету товариства про виконання Колективного договору компанії за 2014 рік; обрання голови та затвердження складу профспілкового комітету ПАТ "Черкасиобленерго".

Делегати конференції одноголосно проголосували за обрання головою первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго" Чорного Олександра Григоровича та затвердили склад профспілки у кількості 27 осіб.

В ході доповідей було зазначено, що не зважаючи на складну ситуацію, як в країні, так і товаристві, ПАТ «Черкасиобленерго» виконує свої обов’язки щодо забезпечення безперебійного постачання електроенергії споживачам, виплати заробітних плат працівникам, збереження робочих місць, надання матеріальної допомоги у разі необхідності окремим працівникам, тощо.

У своїх виступах делегати зазначали, що трудовий колектив з розумінням ставиться до складнощів сьогодення. Колектив готується до прийняття нового колективного договору, для чого будуть підготовлені і направлені на адресу товариства відповідні пропозиції.

Голова Черкаського обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Молдованов О.Б. у своєму виступі зауважив, що адміністрація товариства докладає зусиль, щоб ПАТ "Черкасиобленерго" працювало стабільно, працівники отримували заробітну плату. п. Молдованов О.Б. вніс пропозицію внести до проекту нового колективного договору, який має бути прийнятий у січні 2016 року, пункт про фінансування дитячого оздоровлення, а також на придбання новорічних дитячих подарунків, санаторне лікування працівників.

В результаті зустрічі делегатами роботу профспілкового комітету товариства за період 2010-2014 рік, роботу адміністрації та профспілкового комітету товариства по виконанню колективного договору за 2014 рік було визнано задовільною, акт перевірки виконання колективного договору за 2014 рік затверджено.

 

Закрыть