Заголовок сторінки

День Святого Миколая, 19 грудня, безперечно, один з найочікуваніших днів у році для всіхдітлахів. Та, мабуть, особливо його чекають діти, чиє дитинство сповнене не безмежною батьківською любов’ю та турботою, а дорослими проблемами та труднощами. Саме ці дітки наївно та щиро вірять що обов’язково ось-ось має трапитись диво і їх життя зміниться на краще. І благородна мета небайдужих дорослих зробити все можливе, щоби не дати їм зневіритись в людях та в тому, що чудеса існують, а навпаки допомогти повірити в себе і навчити ці чудеса творити своїми руками.

Напередодні свята дітипишуть до Святого Миколая листи зі своїми побажаннямиі вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. В сучасні часи з’явилась добра традиція – з нагоди цього свята опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

От і цього року підшефні діти, вихованці закладу, на своєму шкільному святі, молилися та просили здоров’я не тільки собі, а й для всіх дорослих, хто попри тотальну сучасну зайнятість та заклопотаність робочими проблемами й задачами, знаходить час поділитися простими, але такими потрібними речами з маленькими, потішитися разом з ними їхнім успіхам, розділити святковий настрій напередодні веселих новорічних свят.

За доброю традицією і цього року колектив енергетиків від щирого серця привітав малят зі святами, подякував педагогам закладу за турботу та любов, які вони щоденно віддають дітям та подарували чудові подарунки, які надзвичайно важливі та потрібні справжній великій багатодітній родині, якою стали всі, хто причетний до шполянської спеціалізованої школи інтернату.
Закрыть