Заголовок сторінки

27-28 травня 2016 року відбулася ХVІІ обласна Спартакіада ПАТ «Черкасиобленерго». Змагання проводились на ДОК «Придніпровська» Золотоніського району Черкаської області.


Цього року в Спартакіаді ПАТ Черкасиобленерго» приймало участь 23 команди – районів електричних мереж з усієї області.

Команди енергетиків зустрічалися в боротьбі з восьми випробовувань: змагалися у спортивному багатоборстві, у стрільбі з пневматичної гвинтівки, шахів, настільного тенісу, дартсу, більярду та естафети.

 • В спортивному багатоборстві перемогу здобула команда Катеринопільського РЕМ – І місце; команда апарату управління – ІІ місце; а Черкаського міський РЕМ – ІІІ місце.
 • Першими в стрільбі з пневматичної гвинтівки стала команда апарату управління – І місце; команда Корсунь-Шевченківського РЕМ – посіла ІІ місце; Черкаського міського РЕМ – ІІІ місце.
 • В шахах перемогу вибороли команди Тальнівського РЕМ – І місце; Маньківського РЕМ – ІІ місце та Золотоніського РЕМ – ІІІ місце.
 • У змаганнях з настільного тенісу призерами стали такі команди: Черкаського міського РЕМ – І місце; апарату управління - ІІ місце; Кам’янського РЕМ – ІІІ місце.
 • В рибальстві першими стали команди Тальнівського РЕМ – І місце; Маньківського РЕМ – ІІ місце; Смілянського міського РЕМ – ІІІ місце.
 • В змаганнях з дартсу І, ІІ та ІІІ місця посіли команди Христинівського РЕМ, Тальнівського РЕМ та Монастирищенського РЕМ відповідно.
 • В більярді призерські місця серед команд розділилися наступним чином:
 • І місце – команда Золотоніського РЕМ; ІІ місце – команда апарату управління; ІІІ місце – команда Маньківського РЕМ.
 • В естафеті найкращі результати показала команда Тальнівського РЕМ – І місце; апарат управління - ІІ місце та Звенигородського РЕМ – ІІІ місце. 
   
   
   
   
   
   

Після підведення підсумків та підрахунку очок загального результату змагань, відбулося урочисте та святкове оголошення та привітання переможців ХVІІ-оїСпартакіади ПАТ «Черкасиобленерго».

Отже, цього року І місце посіла та отримала кубок переможця Спартакіади команда Тальнівського РЕМ!

З невеликим відривом в очках та почесне ІІ місце виборола команда апарату управління!

Бронзовим призером стала команда Черкаського міського РЕМ, яка посіла ІІІ місце.


Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім командам за участь та активність!

Закрыть