Заголовок сторінки

Врегулювання переплати за електроенергію за 2018 рік

Виникла переплата за електроенергію, спожиту до 1 січня 2019 року? Зверніться до РЕМ або вашого контролера. Детальніше про те, як правильно здійснити оплату та уникнути заборгованості, можна дізнатися на сайті ПАТ "Черкасиобленерго".

Спрощено порядок призначення житлової субсидії

Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) прийнято рішення про підвищення з 1 квітня 2015 року тарифів на природний газ, електричну та теплову енергію для населення. У зв’язку з цим особливої актуальності набуває питання належного соціального захисту громадян.

В Україні на сьогодні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів Урядом ухвалене рішення, про подальше суттєве спрощення процедури призначення житлової субсидії, шляхом введення нових форм Заяв та Декларацій, що подаються громадянами. Звертаємо увагу, що це рішення буде реалізовано з 1 травня 2015 року.

Це рішення передбачає:

–призначення субсидії на підставі лише двох документів – заяви і декларації про майновий стан (скасовується необхідність надання довідок про доходи). Відомості про розмір доходів і пенсій будуть отримуватися від Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду;

–надання субсидії на 12 місяців, а не на півроку, як зараз;

–запровадження автоматичного принципу призначення субсидії на новий період (скасовується необхідність повторного звернення до органу соціального захисту населення для призначення субсидії на наступний термін);

–запровадження спрощених форм заяви і декларації для звернення за субсидією (форма на 1 аркуші), які має отримати кожен споживач разом з рахунком на оплату послуг;

–скасування всіх обмежень щодо майнового стану осіб, які звертаються за призначенням субсидій (купівля товарів або послуг, у тому числі медичних та навчання; наявність квартир, автотранспорту, земельних ділянок тощо), крім здійснення одноразової покупки на суму, що перевищує 50 тис. грн.

Для сімей, які сьогодні одержують субсидії, передбачається автоматичне призначення субсидій на новий термін без необхідності надання нового пакету документів та звернення до органів соціального захисту населення.

Пропонуємо використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.

Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них можете отримати у місцевому управлінні соціального захисту населення за вказаними телефонами або за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0800507309.

Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua.

 
БЛАНК Заяви - Завантажити файл
 
БЛАНК Декларації - Завантажити файл

ІНСТРУКЦІЯ про порядок заповнення Заяви та Декларації - Завантажити файл
 
Адреси управлінь соціального захисту населення Черкаської області: Завантажити файл

Структура купленої електричної енергії ПАТ "Черкасиобленерго" на Оптовому ринку

Інформація щодо структури електричної енергії, купленої ПАТ "Черкасиобленерго" на Оптовому ринку електричної енергії, з урахуванням власної виробленої електричної енергії та купленої в установленому порядку у виробників електричсної енергії у 2013 році.


 


Шановні споживачі!

З метою реалізації Ваших прав на отримання інформації щодо тарифів на електричну енергію ПАТ "Черкасиобленерго" надає інформацію щодо частки кожного джерела енергії у загальній структурі обсягу купленої електричної енергії за обсягом виробництва та вартості у 2012 році, а саме:

Закрыть