Заголовок сторінки

Заява-приєднання для побутового споживача

Заява-приєднання для непобутового споживача 

Наголошуємо, що для комфортного та безперервного продовження користуватися електроенергією, необхідно тільки приєднатися до договору про надання послуг з розподілу електроенергії – ПАТ «Черкасиобленерго», а також окремо – до договору про постачання електроенергії постачальником універсальних послуг (ТОВ "Черкасиенергозбут"), якщо споживач має право на універсальну послугу згідно Закону України «Про ринок електричної енергії» або до договору про постачання електричної енергії споживачу із обраним постачальником, якщо споживач не має право на універсальну послугу.

Врегулювання договірних відносин на роздрібному ринку електричної енергії здійснюється шляхом приєднання споживачів до двох видів публічних договорів: договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та договору про постачання електричної енергії споживачу через подання відповідних заяв-приєднань.

Після укладення договору про надання послуг з розподілу електричної енергії існуючі договори про постачання (користування) електричної енергії продовжують свою дію в частині регулювання відносин щодо заборгованості/переплати за цими договорами з відповідними правами та обов’язками, пов’язаними з такою заборгованістю/переплатою, а також щодо нарахування пені, неустойки, обмеження та припинення постачання електричної енергії тощо. В іншій частині договори про постачання електричної енергії припиняють свою дію.

На підставі вищевикладеного та на виконання законодавства України, зокрема Правил роздрібного ринку електричної енергії, просимо Вас ознайомитись із умовами договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії.

З умовами договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг Ви можете ознайомитися на сайті ТОВ «Черкасиенергозбут».

Усім побутовим споживачам (населенню) у грудні 2018 року разом із рахунком за листопад 2018 буде надана заява-приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (зразок за посиланням нижче). Окремо зі сторони ТОВ «Черкасиенергозбут» побутовим споживачам теж поступить пропозиція у вигляді заяви-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг. Споживачам не потрібно спеціально відвідувати Центри обслуговування споживачів (РЕМи) або телефонувати до кол-центру, для приєднання до цих договорів.

Держава передбачила спрощену процедуру приєднання: усе, що необхідно зробити – це продовжити користуватися послугами та своєчасно оплачувати рахунки. Для більшої впевненості пропонуємо підписати заяви-приєднання та повернути їх надіславши поштою на адресу зазначену у заяві або передати під час особистого візиту.

Всім юридичним споживачам ПАТ «Черкасиобленерго»в день здачі акту про використану електричну енергію згідно діючих договорів про постачання електричної енергії за розрахунковий місяць грудень 2018 року буде надана заява-приєднання до умов договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (зразок за посиланням нижче).

Після прийняття пропозицій споживачем вважається, що сторони дійшли згоди та уклали відповідний договір шляхом приєднання до публічного договору на умовах чинних договорів про постачання (користування) електричної енергії, зокрема з питань технічних параметрів (потужність, напруга, якість, межі відповідальності), порядку розрахунків, окремих процедурних питань тощо. 


 

Закрыть