Заголовок сторінки

Безпечна ялинка

Наближаються новорічні свята – пора родинних зустрічей та яскраво прикрашених домівок. Практично в кожній оселі засяють гірлянди на новорічних ялинках. Однак аби свято не закінчилося неприємною несподіванкою, варто дотримуватисяпевних вимог пожежної безпеки і обов’язково нагадати їх дітям.

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Із настанням осінніх холодів у оселях більшає обігрівачів та інших електричних приладів, які використовують для опалення приміщень.

День охорони праці у Шполянському РЕМ

День охорони праці у Шполянському районі електричних мереж відбувся в лютому. Участь у заході взяла служба пожежної та екологічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго».

Пам’ятайте про правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період

З настанням перших холодів ми все частіше починаємо вмикати обігрівальні прилади, аби наші домівки були затишнішими. Але, в той же час, необхідно пам’ятати про правила пожежної безпеки. Через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних приладів зростає кількість пожеж.

Проведено протипожежні тренування

Днями на території виробничої бази Кам'янського РЕМ проводилися протипожежні тренування з виробничим персоналом, участь в яких взяли 23 працівника.

Практичні навчання з пожежної безпеки

Навчання з питань пожежної безпеки під керівництвом начальника служби пожежної та екологічної безпеки Віталія Горбаня днями було проведено з працівниками апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго».

Закрыть