З Днем Гідності та Свободи!

Головна / Новини/З Днем Гідності та Свободи!
21 листопада 2023

Сьогодні, 21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи – знаковий день, який покликаний нагадати нам про події двох революцій – Помаранчевої, яка відбулась 2004 року, та Революції Гідності – 2013 року. Цьогоріч минає перший ювілей Революції Гідності – 10 років. 

Десять років тому 21 листопада на Майдан Незалежності вийшли тисячі людей в знак протесту проти дій тодішнього президента, який не підтримував членство України в Європейському Союзі, протесту проти свавілля та корупції влади. Ми показали свою згуртованість, волю до свободи. Ціною життя мирних людей, які прийшли на Майдан, ми відстояли нашу гідність. 

Сьогодні ми продовжуємо відстоювати найголовніше – Україна завжди буде вільною, незалежною, суверенною державою та непохитно стоятиме на варті територіальної цілісності. Кілометр за кілометром ми відстоїмо нашу землю, захистимо наші права, збережемо наші традиції, культуру, історію та нашу державу. Але назавжди пам’ятатимемо той шлях, і ті незламні серця, які загинули у боротьбі за наші цінності.

Слава Україні! Героям Слава!