Енергетики виконують планові роботи з розчистки

Головна / Новини/Енергетики виконують планові роботи з розчистки
09 квітня 2024

Для надійного і безперебійного розподілу електричної енергії спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» щоденно протягом року здійснюють розчистку трас повітряних ліній електропередачі класом напруги 0,4-150 кВ.  

Нині планові роботи тривають у всіх відокремлених структурних підрозділах.

- За результатом I кварталу 2024 року всі заплановані роботи по всім підрозділам були виконані в повному обсязі. Сумарно було розчищено 624 км повітряних ліній класом напруги 0,4-150 кВ,- зазначає директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Павло Солоха.

Майстер Бабанської дільниці ВСП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Дон наголосив, що нині бригада енергетиків завершила планові роботи розчистки траси за І квартал 2024 року.

Уманськими енергетичними мережами з початку року активно проводиться розчистка траси повітряних ліній. Ці роботи ведуться як по філіях, так і безпосередньо в Уманських енергетичних мережах. На І квартал було заплановано 43 км розчистки траси 0,4 кВ, та 13 км траси 10 кВ. Працівники успішно справляються, матеріалами забезпечені, бригада працівників має необхідні допуски.

Зараз бригада енергетиків працює у селі Гродзеве, що на Уманщині.

- Виконуємо розчистку в селі Гродзеве, на трансформаторній підстанції 86 повітряна лінія два, 0,4 кВ. Підрізаємо дерева, підтягуємо проводи і поновлюємо нумерацію на цій ділянці. Після цих робіт негода не загрожує стабільній роботі повітряної лінії, у людей завжди буде світло,- наголосив майстер Бабанської дільниці ВСП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Дон.

Відзначають справну роботу енергомереж і місцеві жителі.

- Вони добре справляються зі своєю роботою, зауважень немає, все вчасно, виїжджають на виклики, дякуємо енергетикам за добросовісне ставлення до роботи,- розповів житель села Гродзеве Віктор.

Енергетики зазначають, що роботам з розчистки траси необхідно приділяти максимум уваги, щоб не було аварійних відключень, надзвичайних ситуацій, ураження людей електричним струмом.

- Для надійного розподілу електричної енергії наші працівники ВСП «Уманські енергетичні мережі» готові виконувати усі види робіт, в тому числі і розчистку траси, працювати згідно плану на 2024 рік. Надалі будемо докладати максимум зусиль для виконання цих завдань,- підсумував майстер Бабанської дільниці ВСП «Уманські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Дон. 

Такі роботи, за словами директора технічного ПАТ «Черкасиобленерго» Павла Солохи, працівники виконують для подальшого забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії та запобіганню технологічним порушенням в мережах Товариства. Паралельно з цим продовжується роботи щодо технічного обслуговування електричних мереж, виконання поточних та капітальних ремонтів та оновлення мереж компанії.