Якими сервісами для передачі показів лічильника користуються черкащани

Головна / Новини/Якими сервісами для передачі показів лічильника користуються черкащани
25 квітня 2024

Для коректного формування оплати за електроенергію, щомісяця споживач повинен передавати оператору системи розподілу покази електролічильника.  Для цього у ПАТ «Черкасиобленерго» функціонують зручні сервіси. Аби дізнатися, які сервіси для передачі показів є найзручнішими для споживачів та забезпечити якість послуг, ми провели опитування.

В рамках нашої рубрики «У фокусі уваги» ми запитали у черкащан, якими сервісами компанії вони користуються та чому важливо вчасно передавати покази електролічильника. А які сервіси функціонують у Товаристві для передачі показів, розповідає начальниця кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» Альона Кущова. Детальніше – у відео.

Обирайте для себе зручний сервіс та вчасно передавайте покази електролічильника.  

- скористайтесь особистим кабінетом споживача на сайті нашого Товариства;

- скористайтеся паблік-аккаунтом ПАТ "Черкасиобленерго" у Viber. Для швидкого доступу просто відскануйте QR-код;

- скористайтеся Telegram ботом ПАТ "Черкасиобленерго". Для швидкого доступу просто відскануйте QR-код;

- за допомогою швидкої форми на сайті Товариства;

- зателефонувавши до кол-центру за багатоканальними номерами:

(0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Нагадуємо, побутові споживачі зобов'язані щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників та передавати їх оператору системи розподілу. Робити це потрібно станом на 1 число кожного місяця. Даними на 1 число вважаються дані, зчитані та передані протягом періоду, що розпочинається за два дні до кінця розрахункового періоду та завершується на третій календарний день наступного. Тобто, це два останні дні кожного місяця та три дні наступного за ним місяця.