Заголовок сторінки

Датою заснування Черкаського (Змагайлівського) району електричних мереж вважається 1 жовтня 1961 року. На той час його штат налічував усього 35 осіб. У РЕМ входили дві дільниці – Тубільська та Худоліївська.На балансі РЕМ перебували 330 кілометрів ліній електропередачі та 65 підстанцій, із них три – районних.Уже через 15 років створення у підрозділі працювали 93 особи, було 4 дільниці: Черкаська, Мошнівська, Білозірська і Худяцька, а також дві групи: централізованого ремонту трансформаторних підстанцій і оперативно-диспетчерська.У 1961 році відпуск електроенергії становив 59,9 млн кВт.
Із червня 2019 року структурний підрозділ очолює Юрій Батурін. До організаційної структури РЕМ входять 4 енергодільниці (Мошнівська, Черкаська, Худяківська, Білозірська), оперативно-диспетчерська служба, бригада централізованого ремонту трансформаторних підстанцій, комерційна служба, виробничо-технічна група, бухгалтерія, дільниця механізації і транспорту та господарська група.
РЕМ надає послугу з розподілу електроенергії Черкаського району, на території якого розміщено 596 трансформаторних підстанцій. Загалом обслуговує 38396 побутових споживачів та 852 непобутових споживача.Минулого року в Черкаському РЕМ стартували капітальні ремонтні роботи. До цього суттєвих ремонтів там не проводили десятиліттями.Нинішній сучасний центр обслуговування в форматі «відкритий простір» створено для комфорту як працівників відокремленого структурного підрозділу, так і відвідувачів.Відтепер споживачі можуть вирішити всі необхідні питання в одному місці, отримати консультацію спеціаліста чи оформити документи у потрібного фахівця.Потурбувалися і про зручність проведення розрахунків: у відділенні встановлено електронний програмно-технічний комплекс – банкомат та термінал для проведення більшості банківських операцій.

Наразі ремонтні роботи - на завершальному етапі, і вже зовсім скоро відбудеться відкриття оновленого району електричних мереж.
Працівники РЕМ беруть активну участь у житті Товариства та чудово демонструють навички злагодженої колективної роботи. Гарно проявляють себе у спортивних змаганням - щорічних Спартакіадах, демонструючи позитивні результати. Також у фіналі огляду-конкурсу бригад розподільних мереж та оперативно-виїзних бригад ПАТ «Черкасиобленерго», що пройшов у травні минулого року, команда Черкаського району електричних мереж зайняла почесне третє місце. Енергетики району вкотре підтвердили гідний рівень підготовки та готовність реагувати на можливі аварійні ситуації.Колектив Черкаського району електричних мереж – це майже дві сотні фахівців, які працюють над забезпеченням надійного електропостачання Черкаського району. ПАТ «Черкасиобленерго» бажає колективу безаварійної роботи та нових звершень!Нагадуємо, Черкаський РЕМ знаходиться за адресою вул.Надпільна, 51, м.Черкаси. 

Графік роботи:
Пн-Чт: 07:30 - 16:45
Пт: 07:30 - 15:45
Обідня перерва:
12:00 -13:00
Сб-Нд - вихідний

Закрыть