Заголовок сторінки

Піклуючись про здоров’я персоналу, Товариство забезпечило своїх працівників полісом медичного страхування.Враховуючи спалах захворюваності на коронавірусну інфекцію, гострі респіраторні захворювання ПАТ «Черкасиобленерго» уклало договір зі страховою компанією «VARTO», згідно якого працівники можуть безкоштовно користуватися програмами страхування: «Захист від COVID та ГРВІ» і «БАЗОВА».

- Ми дбаємо про наш колектив та створюємо для нього комфортні умови для професійної реалізації. А нині з поширенням COVID-19 підприємство вважає за необхідне забезпечити персонал медичним страхуванням, тобто можливістю кожному застрахованому отримувати  своєчасно якісні медичні послуги,- прокоментував голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Страхова компанія та медичний асистанс «Сервіс здоров’я+» спільно з ПАТ «Черкасиобленерго» розробили індивідуальну програму для всіх вакцинованих співробітників. Задля роз’яснення умов страхових програм у Товаристві неодноразово проводились наради  з колективом ПАТ «Черкасиобленерго» та представниками компанії «VARTO».За словами директора з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надії Братаніч нині виявили бажання застрахуватись 77% працівників компанії. З них 33%  мають страховий поліс по програмі «БАЗОВА», інші – 67% обрали програму «Захист від COVID та ГРВІ».

Так, програма  «Захист від COVID та ГРВІ» покриває діагноз захворювання: хвороба на «Коронавірус», ГРВІ, Грип, трахеїт, ларингіт, фарингіт, бронхіт, пневмонію. За умовами цього страхового полісу застрахований отримує: стаціонарне та амбулаторне лікування, консультації лікарів вищих категорій, забезпечення медикаментами, швидку та невідкладну допомогу, виклик лікаря додому, діагностику на сучасному обладнанні, контроль якості медикаментів, супровід лікарем-куратором в клініці.

Програма «БАЗОВА» містить в собі програму  «Захист від COVID та ГРВІ», окрім цього дозволяє захистити застрахованого на випадок загострення хронічного захворювання чи нещасного випадку: при інсульті, гіпертонічному кризі, інфекційних та паразитарних хворобах, гострих акушерсько-гінекологічних патологіях, хворобах системи кровообігу, захворюваннях нервової системи та органів чуття, хворобах та ураженнях органів травлення, травмах, переломах, отруєннях, тощо.

- Страхування діє з моменту укладання договору з кожним працівником  і триває протягом року. Так, період дії договору по програмі «Захист від COVID та ГРВІ» розпочався з 7 січня 2022 року. Слід зауважити, що за умовами договору відповідно до цієї програми Товариство сплатило 900 гривень за кожного застрахованого працівника, а страхова сума, яку працівник може використати у разі захворювання, становить 30 000 гривень. Щодо програми «БАЗОВА», то страхова сума складає 100 000 гривень. В цьому випадку працівник доплачує самостійно лише 75 гривень на місяць,- розповіла Надія Братаніч.

Важливо, говорить директор страхової компанії «VARTO» Наталія Мельник, що страхування діє по всій території України.- У випадку виникнення проблем зі здоров’ям, працівник має звернутись у страхову компанію на безкоштовну гарячу лінію за телефоном: 0 800 33 36 36 та скористатись своїм правом на медичне обслуговування,- зазначила Наталія Мельник.

В цьому році медичними послугами згідно страхування скористались вже понад 80 працівників Товариства. Застрахованим були запропоновані послуги, необхідні для лікування, консультації лікарів, відшкодування за придбання препаратів та інші види послуг.

У ПАТ «Черкасиобленерго» переконані, що досвід співпраці зі страховою компанією, безсумнівно, є необхідним та важливим, оскільки кожен працівник – це цінність підприємства, від якого залежить розвиток та процвітання компанії.

Закрыть