Заголовок сторінки

Сьогодні минуло 36 років з дня Чорнобильської трагедії, втім людство ніколи не забуде про ті катастрофічні наслідки радіаційного випромінювання, які стали фатальними для багатьох ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.26 квітня 1986 рік. В цей день сталась непоправна помилка проти життя і здоров'я мільйонів людей та найбільша техногенна трагедія світу. На четвертому реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу.

Ціною власного життя медики, правоохоронці, військові прийняли на себе перший удар техногенної небезпеки, аби врятувати світ від згубного впливу радіації.

На той час радянська влада, комуністичний режим продемонстрував ганебну безвідповідальність за життя і долі мільйонів людей, приховуючи правду та наслідки катастрофи, вживаючи недостатні заходи безпеки.Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» схиляє голови перед усіма героями-ліквідаторами, які віддали найцінніше - своє життя у боротьбі з техногенною трагедією. Товариство глибоко вдячне за подвиг в ім'я життя людей. Вічна пам'ять усім, хто став невинною жертвою страшної катастрофи.

Та сьогодні боротьба за вільне і щасливе життя людей триває.

російська федерація вкотре демонструє зневажливе ставлення до життя на землі. Незважаючи на те, що навколо ЧАЕС створено 30-кілометрову зону відчуження, вони увірвались на українську територію, збудували окопи на радіаційній зоні, тим самим наносячи непоправну шкоду не лише українцям, а й своїм військовим. Вкотре переконуємося, що для російського окупанта людське життя нічого не варте. Тож сьогодні не лише Україна, а й європейський світ об'єдналися, аби не допустити радіаційної катастрофи та прогнати російську армію з нашої території. В цей день ми глибоко вдячні і нашим Збройним Силам України, які продемонстрували високу професійність та мужність і обов'язково переможуть ворога. Адже людське життя для нас - найвища цінність. За нами правда і справедливість.

Пам'ятаємо! Не допустимо повторення катастрофи проти життя.

Закрыть