Заголовок сторінки

Вперше за всю історію незалежної України ми відзначаємо День Української Державності. Цей день покликаний нагадати нам, що українська державність має тисячолітню історію та бере свій початок з Дня Хрещення Київської Руси-України, яке відбулось ще у 988 році.Відповідний Указ про відзначення Дня Української Державності був підписаний Президентом України Володимиром Зеленським на День незалежності України 24 серпня 2021 року.

Віднині щороку ми відзначатимемо це свято 28 липня, саме в день пам’яті видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого.

Всупереч тому, що вже шостий місяць триває жорстока повномасштабна війна російської федерації проти України, наша держава відзначає це свято, аби наголосити всьому світу, що українці завжди відстоювали незалежність, свободу та територіальну цілісність країни і сьогодні мужньо обороняють її від російського ворога. Бо нас усіх поєднують не лише символи державності – прапор, герб та гімн, а й звичаї та традиції, а головне – велика любов до Батьківщини!

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вітає усіх українців, хто є патріотом нашої держави, цінує її історію та зберігає традиції свого народу. Україна – сильна, вільна, незламна, а українці – непереможні, спільними зусиллями відстоїмо, відбудуємо та відродимо нашу славетну державу.

Закрыть