Заголовок сторінки

Минуло вже понад століття, відколи День Соборності України став важливою датою для кожного українця, одним із символів нашої єдиної, нероздільної, суверенної держави.В цей день, 104 роки тому, на Софійській площі у Києві було проголошено Акт Злуки Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою в єдину, соборну Україну.

І нині цей день має для нас особливе значення. Бо навіть незважаючи на воєнний час, великі втрати та надскладні обставини, у яких опинились мільйони українців через постійні атаки російського ворога, ми об’єдналися, щоб перемогти.

Сьогодні ми тримаємось один за одного не лише територіально, а й завдяки спільним діям: у волонтерстві, захисті та боротьбі, підтримці та допомозі усім, хто її потребує. Ми об’єдналися ще міцніше, бо кожен українець усвідомлює, що лише разом ми проженемо ворога з нашої країни.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає усіх з цим важливим днем. Бажаємо вам мирного неба, міцності та витривалості, впевненості у нашій силі і єдності, у нашій спільній перемозі.

Україна – вільна і неділима соборна держава! Вітаємо!

Закрыть