Заголовок сторінки

Реєстр постачальників електричної енергії
(реєстр постійно доповнюється, слідкуйте за оновленнями)

Перелік необхідних документів для електропостачальника  

Договір про надання послуг з розподілу електроенергії – домовленість сторін про доступ до системи розподілу, яка укладається між ОСР, що здійснює розподіл електроенергії на території ліцензованої діяльності, та Користувачем (в тому числі споживач і постачальник).
 
  Згідно з п. 2.1.15 «Правил роздрібного ринку електричної енергії» затверджених постановою НКРЕКП від 14.06.2018 № 312 (далі – Правила) зі змінами, Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії є публічним договором приєднання, зміст якого визначається оператором системи на основі типового договору, що є додатком 4 до Правил, оприлюднюється на офіційному веб-сайті оператора системи та укладається шляхом надання електропостачальником заяви-приєднання.
На вимогу електропостачальника оператор системи протягом трьох робочих днів від дати звернення повинен надати електропостачальнику підписаний оператором системи примірник укладеного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу (передачі) у письмовій формі.
  Разом з заявою-приєднання електропостачальник надає документи які передбачені п. 2.1.16 Правил, а саме:
1) копію постанови НКРЕКП про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, роздруковану з публічних джерел;
2) копію належним чином оформленої довіреності на укладення договорів на ім’я особи, яка уповноважена підписувати договори (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності;
3) копію свідоцтва платника податків або витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, роздрукований з мережі Інтернет, або копію довідки чи виписки з ЄДР.
  Після отримання всіх документів, передбачених п. 2.1.16. Правил ПАТ «Черкасиобленерго» надасть (засобами поштового, електронного та/або телефонного зв’язку відповідно до контактних даних, зазначених Вами у заяві) для підписання два примірники договору про надання послуг з розподілу електричної енергії.
  Заявник не пізніше 20 календарних днів з дати отримання повинен повернути ОСР підписаний договір про надання послуг з розподілу електричної енергії.
 
Закрыть