Заголовок сторінки

Відповідний наказ підписав голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук.
Керуючись п.п. 1.1., 1.2., 2.5. та 2.6. Положення про порядок встановлення та відміни надбавок за виконання особливо важливої роботи на строк її виконання та одноразових заохочень за виконання особливо важливої роботи працівникам ПАТ «Черкасиобленерго», роботи, пов’язані з ліквідацією наслідків негоди на Черкащині 18-19 січня поточного року, визнано особливо важливими.
Одноразове заохочення за виконання особливо важливої роботи працівники 21-го РЕМу отримали вже сьогодні. На ці потреби спрямували 245,6 тис грн.
Розмір заохочення кожному працівнику визначений наказом директора відокремленого структурного підрозділу.
- Вдячний не лише як керівник, а по-людськи кожному працівнику, який не зважаючи на ситуацію на підприємстві та складні умови виконання аварійних робіт, виконав свою роботу на високому професійному рівні, - зауважує голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук. - Це вкотре говорить про надійність, високі моральні якості та кваліфікацію наших кадрів і вкотре нагадує: їх не можна втратити, бо неминучими в області стануть комунальні колапси та інші надзвичайні ситуації. Гордий за свій колектив, бо він довів, що на нього можна покластися у складій ситуації.
Крім того, 1 лютого у компанії виплатять не менше половини заробленого енергетиками у листопаді з акумульованих на рахунку підприємства коштів.
Закрыть