До уваги партнерів! ВП "Черкасиенергоремонт" пропонує: виконання капітальних та поточних ремонтів трансформаторів, обладнання електромереж, комунікацій, будівель, виготовлення електротехнічних та інших виробів. Сучасна технічна база, багаторічний досвід, кваліфікований персонал. Контакти: (0472) 716844, (050) 3133200, grv_er@obl.ck.energy.gov.ua

Заголовок сторінки

Після нарахування заробітної плати за січень поточного року, повідомляють у Дирекції з управління персоналом підприємства, працівникам, які брали участь у ліквідації наслідків негоди, 1 лютого проведена виплата грошової компенсації за роботу у вихідні дні та надурочні години на суму 850 тис грн.

Нагадаємо, 31 січня, усі працівники отримали заробітну плату за листопад у розмірі 50%. 

Крім того, 30 січня учасники ліквідації наслідків негоди отримали заохочувальні премії загальною сумою 245 тис грн по Товариству.
- У січні «погашена» півторамісячна заборгованість за жовтень-листопад , - говорить голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – Завдання на лютий - виплатити кошти за такий самий період, відповідно, ліквідувавши заборгованість за 2017-й рік. Усією командою ми докладаємо максимум зусиль, аби стабілізувати роботу підприємства.
Закрыть