Заголовок сторінки

Подяку за збереження історії енергетики та ноутбук для роботи отримав творець музею лічильників у Канівському РЕМі Станіслав Пересунько. Їх ентузіасту особисто вручив голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук.
Без минулого немає майбутнього. Хранитель музею отримав нагороду.
Нещодавно ми розказували про унікальний музей антикварних електролічинильників, який розташовується у Канівському РЕМ. Побачити цікавинку на власні очі, приїхав голова правління, він відвідав кабінет-музей, дізнався з перших вуст історію його створення та ознайомився з експонатами.

– Про цей музей дізнався, прочитавши статтю на сторінках сайту Товариства. І захотів познайомитись із його творцем і потиснути йому руку. Просто чудово, що серед нас є такі люди, як Станіслав Пересунько, які не тільки сумлінно працюють, але й не забувають зберігати історію, – захоплено підкреслив Олег Григорович, і тут же доручив керівнику Канівського РЕМу створити умови для розвитку ідеї Пересунька. На думку голови правління, музей у Канівському РЕМі варто зробити показовим.

Не приховував радості і творець музею Станіслав Пересунько.
Без минулого немає майбутнього. Хранитель музею отримав нагороду.
– Дуже приємно, що і цей аспект моєї роботи не залишився без уваги. Новенький ноутбук – просто чудовий подарунок, бо мені доводилось працювати зі старезним ноутбуком, якому більше 10 років. А ще дуже гріє душу обіцянка голови правління про те, що за оберігання музею я отримуватиму 10-відсоткову надбавку. І якщо це справдиться, обіцяю, що сумлінно і чесно відпрацюю кожну копійку.

На завершення, Олег Самчук підкреслив, що зробить все для того, щоб всі рідкісні та раритетні електролічильники, які знаходитимуть працівники Товариства у будь-якому куточку області, обов’язково поповнювали фонди цього музею.
Закрыть