Заголовок сторінки

Дізнатися з перших вуст чим живе колектив, які проблеми та очікування працівників Смілянського міського РЕМ приїхав особисто голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук. Візит співпав з проведенням Дня охорони праці, який сьогодні проводили у всіх структурних підрозділах ПАТ "Черкасиобленерго".

Голова правління особисто перевірив стан справ у Смілянському міському РЕМ та проконтролював, як смілянські енергетики поставились до проведення Дня охорони праці. Олег Самчук поспілкувався з колективом Смілянського міського РЕМ. Велику увагу він приділив питанням перспектив розвитку Товариства, покращенню умов праці кожного працівника, підвищенню заробітної плати тощо.

- Я задоволений роботою вашого колективу та всього колективу Товариства. За цей час нас двічі випробовувала негода і ми не здалися, всі згуртовувалися, приходили на допомогу і підставляли один одному плече. Ми це робили навіть не дивлячись на заборгованість по заробітній платі і практично повну відсутність фінансування. Сьогодні, ми спільними зусиллями відроджуємо наше підприємство. Зроблено вже багато, але це лише перший крок на шляху нашого становлення. Тож дякую, що ви довірили мені йти цим шляхом разом із вами,- наголосив Олег Самчук.

Смілянські енергетики мали змогу напряму говорити з головою правління. На пам'яті працівників це вперше.

- За 15 років це перший голова правління який завітав до нашого РЕМ. Працювати стало краще, з'явилася надія, якась впевненість у майбутньому,- діляться працівниці Смілянського міського РЕМ.

На останок голова правління подякував колективу і наголосив, що найбільша цінність для нього – працівники Товариства.
Закрыть