Заголовок сторінки

Чудове свято з веселими конкурсами та призами для дітей енергетиків 1 вересня провели керівництво та профком Товариства з нагоди міжнародного Дня знань. Діти енергетиків могли взяти участь у конкурсі "Дитячого малюнку на паркані". Юних учасників заходу та їхніх батьків зібрали на базі відпочинку "Енергетик", що розташована у мальовничому місці біля Дніпра.

- Дорогі наші діти! Сьогодні нашому Товариству потрібна допомога. Переконаний, що тільки ви зможете прикрасити цей сірий паркан чудовими, красивими і яскравими малюнками. Тож беріть олівці, фарби і нумо до роботи, - закликав малечу голова профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний.

Минуло небагато часу, і на паркані з’явились красиві і веселі малюнки, над створенням яких зосереджено трудились малі художники, звісно ж, не без участі їхніх мам і татусів. По завершенню конкурсу малюнків кухарі бази "Енергетик" почастували усіх учасників смачною козацькою кашею. А профком підсолодив настрій дітвори різними смаколиками.

По обіді юні учасники свята спробували свої сили у грі в дартс і добряче подивували дорослих майстерністю і влучністю. Дротики, які метала малеча, впевнено влучали у мішень.

Приємні емоції фонтанували. Висловлювати їх не соромились ні діти, ні дорослі.

Даніїл Прокопенко, (школяр):
- Вперше на такому святі. Мені дуже сподобалось розмальовувати паркан.

Василь Герасименко (школяр)
- Дякую дорослим за те, що провели для нас таке веселе свято. Із задоволенням розмальовував паркан, а ще грав у дартс і показав непоганий результат.

Вікторія Діхтяренко (мама):
- Відбулось цікаве свято, яке дуже сподобалось дітям і дорослим.

Олена Проваторова (мама):
- Це був дуже гарний захід. Дітям неймовірно сподобались конкурси, і взагалі, наше дозвілля пройшло дуже весело. Дуже вдячна голові правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олегу Самчуку, голові профкому Олександру Чорному та заступнику голови профкому Сергію Мулявці за це чудове свято.

Олеся Герасименко (мама):
- Не можу не подякувати керівництву ПАТ "Черкасиобленерго" за це хороше дитяче свято. Частіше б організовували такі заходи, а ми обов'язково братимемо у них участь. Більше того. Я вперше на базі відпочинку «Енергетик» і приємно вражена тим, що тут створено чудові умови для відпочинку: велосипеди, дитячий майданчик і добре облаштована зона відпочинку для дітей та дорослих.

На завершення, Олександр Чорний та Сергій Мулявка вручили юним учасникам свята дипломи та подарунки.

- Діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої держави і, переконаний, енергетичної галузі. Сьогодні 1 вересня – День знань. Це свято ми традиційно сприймаємо як початок нового навчального року, як свято першого дзвінка, який вже пролунав для дітей. Багато з них цьогоріч вперше сіли за шкільну лаву і почали торувати свій шлях у величну Країну знань і мудрості. Тож нехай цей шлях для наших дітей буде щасливим і сповненим радістю нових перемог, - резюмував голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук.

Закрыть