Заголовок сторінки

Завершився перший в історії ПАТ "Черкасиобленерго" турнір з пляжного футболу та пляжного волейболу. Прикметно, що змагання проходили не де-небудь, а на базі відпочинку "Енергетик", що належить Товариству. Навесні базу суттєво оновили і омолодили, створивши гідні умови для відпочинку і дозвілля. 

Участь у турнірі взяли футбольні та волейбольні команди, що  представляли 20 із 24 структурних підрозділів Товариства. Упродовж трьох днів з 6 по 8 вересня за звання кращих боролись енергетики з 17-ти команд по 5 гравців пляжного футболу та 16-ти команд по 3 гравці з пляжного волейболу. 

Усі три дні змагань пройшли у атмосфері дружби та єднання з неймовірним ентузіазмом і запалом.
- Ми з великою пересторогою чекали на цей турнір, і навіть більше – були сумніви з приводу того, як це випробовування витримають наші спортсмени. Бо пляжний волейбол і, особливо, пляжний футбол – це досить важкі види спорту: вибігати по піску кілька ігор – це дуже і дуже важко. Крім того, фінальні ігри відбулись за складних погодних умов, йшов дощ. Але, як бачимо, перший турнір ПАТ "Черкасиобленерго" відбувся і пройшов на достойному рівні. Суддівство було чесним і неупередженим, а спортсмени - майстерні і енергійні. Також, хочу відзначити, що окрім команд-призерів, по пляжному футболу дуже хорошу гру показали команди Канівського, Катеринопільського та Христинівського районів електричних мереж. А по пляжному волейболу, не рахуючи команд-призерів, дуже добре себе зарекомендувала команда Черкаського РЕМ. На мою думку, ця команда прогресуюча. Тож, враження від спортивного свята найприємніші, - зазначив голова профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний.

Перше місце у змаганнях з пляжного волейболу у напруженій боротьбі виборола команда Канівського РЕМ. Волейбольні команди Тальнівського і Кам'янського районів електричних мереж здобули, відповідно, друге і третє призові місця. Звання кращого гравця з пляжного волейболу отримав електромонтер Канівського РЕМ Сергій Свинар.
Призові місця у змаганнях з пляжного футболу у ході емоційних ігор розподілились наступним чином: перше місце завоювала команда апарату управління ПАТ "Черкасиобленерго", друге – команда Чорнобаївського РЕМ, а третє – команда Маньківського району електромереж. Кращим гравцем з пляжного футболу визнали начальника центральної служби приладів обліку та метрології Максима Ворону.
 
Приз глядацьких симпатій завоювала бухгалтер Тальнівського РЕМ Лариса СімборськаУ декого з працівників ПАТ "Черкасиобленерго" спортивне свято збіглось з особистим. Так, під час турніру свій День народження зустріла медичний працівник Товариства Любов Кривошея.

Турнір, що відбувся, залишив по собі приємні, позитивні емоції і у виконавчого директора ПАТ "Черкасиобленерго" Петра Косякевича:
- Від імені голови правління і адміністрації Товариства дякую учасникам змагань за прекрасно проведений турнір. Своєю участю ви показали, що є активними людьми не тільки у роботі, але й у спорті і у повсякденному житті. Спостерігаючи за іграми, черговий раз переконуюсь, що такі спортивні свята, як це, дуже потрібні нашому Товариству. Бо спорт – це сила духу, сила волі, наполегливість і працьовитість. І всі ці якості, як бачимо, притаманні нашим енергетикам.
Урочисте закриття турніру відбулось у минулу суботу 8 вересня.
Закрыть