Заголовок сторінки

Сьогодні відбулося відкриття нового центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут». ПАТ «Черкасиобленерго» доклало максимальних зусиль для того, щоб відкрити центр у найкоротші терміни, аби процес переходу до нового постачальника електричної енергії здійснювався у максимально комфортний спосіб для усіх споживачів Черкаської області.
- Ця компанія була створена відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», адже з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні, в тому числі в Черкаській області, надаватимуть дві різні компанії. ПАТ «Черкасиобленерго» буде здійснювати розподіл , а от постачати електроенергію у домівки черкащан буде саме ТОВ «Черкасиенергозбут». Відповідно до чинного законодавства, обленерго по всій Україні з 1 січня не матимуть права продавати електроенергію. Це було зроблено для того, аби демонополізувати ринок. Фактично, зараз споживач зможе самостійно обирати постачальника електроенергії згідно чинних тарифів, - зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.
 
У новоствореному центрі обслуговування споживачів можна швидко та якісно отримати консультацію та іншу інформацію щодо розрахунків за електричну енергію.
- У цьому центрі будуть обслуговувати не лише жителів Черкас, а й всієї Черкаської області. Там можна буде отримати рахунок за електроенергію, дізнатися інформацію про борги та інші нарахування. В разі потреби – залишити скаргу або заяву для ПАТ «Черкасиобленерго». Відповідно, представники ТОВ «Черкасиенергозбут» з нами зв’яжуться і передадуть потрібну інформацію, - сказав заступник директора комерційного з енергозбуту ПАТ «Черкасиобленерго» Руслан Самойленко. 
Начальник центру обслуговування споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут» Оксана Андрейко зазначила, що центр працюватиме з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю, за адресою вул. Благовісна, 166 (приміщення колишнього Черкаського міського РЕМ).
 
- Хочу звернути увагу споживачів на те, що з 1 січня у платіжках черкащан будуть зазначені нові реквізити для оплати за електроенергію. Наші фахівці завжди готові проконсультувати у разі виникнення будь-яких запитань. Головне завдання - це надавати якісні послуги із сучасними європейськими підходами щодо обслуговування населення, - повідомила Оксана Андрейко.

Закрыть