Заголовок сторінки

З 1 березня 2019 року заробітна плата працівників ПАТ «Черкасиобленерго» зросте на двадцять відсотків. Це стало можливим завдяки тому, що в тарифі на розподіл електричної енергії було збільшено складову витрат на фонд оплати праці. Тож, вже 20 березня працівники Товариства отримають аванс з урахуванням підвищення.

- Найбільша цінність Товариства - це люди. Тож пріоритет для компанії є вчасна оплата праці та забезпечення працівників всім необхідним. Задля покращення умов соціального забезпечення було прийнято рішення одночасно підвищити рівень посадових окладів та місячних тарифних ставок на 20%. Важливою подією також стане перегляд Колективного договору ПАТ «Черкасиобленерго», який заплановано на 21 березня. У новій редакції ми заклали збереження тих пільг, які передбачає чинний Колективний договір, а також певне розширення соціальних гарантій та компенсацій. Дякую працівникам Товариства за плідну працю. Завдяки наполегливим зусиллям і злагодженій роботі усіх підрозділів компанії нам вдалося досягти вагомих результатів, – зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Підвищенню заробітної плати передувала кропітка робота спрямована на стабілізацію фінансово-економічного стану Товариства в цілому.
 
- З приходом у березні 2017 року нового менеджменту,  на нашому підприємстві відбулись не просто зміни керівного складу. Принципи та підходи до управління Товариством було повністю переформатовано, відносини із трудовим колективом кардинально змінились. Першочерговими задачами, які постали перед керівництвом підприємства на той час стали виведення ПАТ «Черкасиобленерго» із кризи, погашення заборгованості із заробітної плати та збереження кваліфікованого персоналу. І лише внаслідок згуртованих дій трудового колективу, розуміння та підтримки керівника підприємства вдалося не лише повністю погасити заборгованість із заробітної плати, але й з 01.09.2017 року підвищити посадові оклади і тарифні ставки працівників на 10 і 15% відповідно. В подальшому підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівників відбувалось неодноразово. Так, з 01.03.2018 року їх зростання становило 15%, з 01.10.2018 року – 10%, з 01.03.2019 року – 20%. Ці дії зумовили зростання рівня заробітної плати працівників Товариства в середньому на 77%. Станом на 01.03.2019 р. розмір мінімальних гарантій з оплати праці в Товаристві на 37,4% вищий ніж того вимагають умови Галузевої угоди: місячна тарифна ставка працівника, який виконує некваліфіковану роботу становить 4 225 грн., місячна тарифна ставка робітника I розряду – 5 285 грн. Рівень середньої заробітної плати  за 2018 рік  в Товаристві вищий на 15,5% за рівень заробітної плати по промисловості Черкаської області за аналогічний період і знаходиться на одному рівні з середньомісячною заробітною платою по промисловості України, - поінформувала директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.

Самі ж працівники вважають підвищення заробітної плати приємним та позитивним стимулом:

 
«Я вдячна, що керівництво підприємства думає про нас. Таке ставлення додає сил та бажання ще краще виконаннувати свої обов’язки.»
Ольга Палій, оператор кол-центру ПАТ "Черкасиобленерго"


«Підвищення заробітної плати – це підвищення стабільного прибутку. Гарантована сума, на яку сім’я може розраховувати щомісяця, це додаткові можливості. Тож зі свого боку, ми маємо докладати максимальних зусиль, щоб допомагати розвитку нашого підприємства.»

Ольга Михальчук, оператор кол-центру ПАТ "Черкасиобленерго"

 
«Я люблю свою роботу і рада позитивним змінам, які тут відбуваються. Це видно по усмішках на обличах моїх колег. Збільшення зарплати, покращення умов Колективного договору, забезпеченя усім необхідним, навіть більше, все це разом дає ще більше сил і енергії сумліно працювати.»
Людмила Кузьменко, прибиральник службових приміщень ПАТ "Черкасиобленерго"
 
 
«Таке вагоме підвищення це дуже добре,
трошки легше «дихати» стає, особливо в умовах складної економічної ситуації, високих цін на продукти харчування та комунальні послуги. Тож, просте людське дякую.»
 
Сергій Рябоконь, майстер служби засобів диспетчерського та технологічного управління ПАТ «Черкасиобленерго»
 

«Впродовж 2-х років люди отримують вчасно аванс та заробітну плату. Зарплату підвищують вже вчетверте. Нарешті на нашому підприємстві настала довгоочікувана стабільність. Я така вдячна нашому керівництву, нашим людям. Я з острахом читаю новини про заборгованості інших обленерго країни, де люди не бачили зарплат ще з 2017 року. Як подумаєш, що так могло б бути і у нас – страшно стає! Поважаю наш колектив, тут хочеться працювати і віддячувати своїм особистим внеском за турботу.»
Марія Гева, менеджер з персоналу Черкаського міського РЕМ
 

«Коли у 2001 році я прийшла на підприємство, робота в енергетичній галузі вважалася престижною та високооплачуваною. Та під час кризи підприємство занепало. Ми залишилися без заробітної плати та засобів існування. Але за останні роки, завдяки новому керівництву та безпосередньої участі колективу, нам вдалося відродити рідне Товариство. Нині я відчуваю позитивні зміни. Я пишаюся тим, що ми знову повернули повагу до професії та нашого підприємства.»
Наталія Негода, начальник кол-центру ПАТ "Черкасиобленерго"
 

«Знаєте, у нас Товариство, оце вже два роки, з головою. Дійсно, він прийшов, лад навів, борги по зарплаті віддав, одяг робочий, взуття, інструмент – все купили. Зарплату сказав підніму – підняв, ще й не раз, а це – взагалі на 20%. Такого ще й не було. Людина слова. А коли можеш впевненим бути у керівнику, то і працювати хочеться, і гарні показники давати, і, взагалі, своєю роботою не підвести.»
Ярослав Воробйов, електромонтер Черкаського міського РЕМ
 

«Я, нарешті, відчуваю, що стало краще. Зарплату платять вчасно, підвищують постійно. Та тут справа не тільки в зарплаті. Після всього цього занепаду у нас, нарешті, є матеріали, паливо, проводи, пилки. Ми раніше з усім своїм працювали. Хлопці раніше в бік кордону дивилися, а зараз – навпаки повертаються, бо тут родини. Та й взагалі, якщо й надалі так буде, то до нас всі на роботу проситися будуть.»
Василь Кушнір, машиніст автовишки Черкаського міського РЕМ


Крім того, 5 березня у відповідності до законодавства та Колективного договору працівники Товариства отримають заробітну плату за лютий.
Закрыть