Заголовок сторінки

У квітні відключені від електропостачання будуть всі боржники ПАТ "Черкасиобленерго" та споживачі, які не розрахувалися за поточну спожиту електроенергію у січні-лютому з ТОВ «Черкасиенергозбут» чи іншим постачальником.
ПАТ "Черкасиобленерго" надає чи обмежує послуги в рамках чинного законодавства, відповідно списків, які сформовані енергопостачальними компаніями.
 
Рекомендуємо в найкоротші терміни сплатити поточні борги перед електропостачальними компаніями та провести остаточний розрахунок з ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію спожиту до 1 січня 2019 року, для уникнення непорозумінь.

Нагадуємо реквізити РЕМ на які здійснюється оплата за боргами які виникли до 2019 року: ЗАВАНТАЖИТИ 

Як повідомлялося раніше, з січня 2019 року на Черкащині послуги з постачання для побутових та малих не побутових споживачів, тобто продажу, електричної енергії надає ТОВ "Черкасиенергозбут", а послуги з розподілу електричної енергії - ПАТ "Черкасиобленерго".

В лютому споживачі отримали квитанції, в яких було зазначено інформацію щодо розміру заборгованості перед ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію, використану до 01.01.2019. Квитанції містять всі необхідні дані для здійснення оплати.

При сплаті за послуги, зверніть увагу:
- перевірте реквізити компанії, аби уникнути помилкового платежу;              
- перевірте номер Вашого особового рахунку;
- сплачуйте лише ту суму, яка зазначена в рахунку.

При несплаті заборгованості, у квітні Товариство буде зобов’язане відключити боржників від електропостачання, відповідно до чинного законодавства.
 
Товариство закликає споживачів своєчасно сплачувати за послуги з постачання та розподілу електричної енергії. 
Закрыть