Заголовок сторінки

На минулому тижні працівники районів електричних мереж черкащини та відокремлених структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" завершили перевірку 7 територіальних виборчих комісій та 1097 виборчих дільниць.
Енергетики оглянули трансформаторні підстанції, лінії електропередачі та перевірили загальний стан електромереж, які задіяні в електропостачанні виборчих дільниць, аби забезпечити надійне та безперебійне електропостачання під час виборчого процесу.
- Для надійного та безперебійного електропостачання територіальних виборчих комісій та виборчих дільниць на території Черкаської області при проведені наступних виборів президента України Товариством було створено відповідний Наказ, яким передбачено і виконано ряд заходів, а саме було позачергово обстежено сім територіальних виборчих комісій та 1097 виборчих дільниць на предмет надійності зовнішнього електропостачання. При цьому, було виявлено ряд порушень в наших мережах, в зв’язку з чим було виконано роботи по обрізки гілля, кронуванню дерев, перетягуванню дротів, заміні опор та їх елементів ліній електропередач. Крім того, компанією створено робочу групу, яка організовує і керує цим процесом, на період проведення виборів призначений відповідальний черговий по Товариству, призначено і укомплектовано відповідний персоналом чергові бригади із числа оперативного і оперативно-виробничого персоналу, які забезпечені паливно-мастильними матеріалами, матеріалами для усунення аварійних ситуацій в разі їх виникнення, а також забезпечені додатковими автономними джерелами живлення, - зазначив директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко. 
Аналогічні планові обстеження повітряних ліній та трансформаторних підстанцій енергетики проводять щопівроку. Працівники Чорнобаївського РЕМ поділилися результатами проведених робіт. 
- Згідно Наказу №61 потрібно було виконати огляд усіх трансформаторних підстанцій, які живлять виборчі дільниці. На даній ТП до 8 числа було проведено огляд та виявлено ряд незначних зауважень, такі як: наявність павутини в високовольтному відсіку, ненадійний контакт на шинах 0,4 кВ, незадовільний стан автоматичного вимикача лінії, яка живить виборчу дільницю. Згідно даних зауважень було терміново подано заявку на необхідні матеріали. Матеріали укомплектували у найближчий термін. Згідно цих поданих матеріалів ми виконали обслуговування підстанції, повністю перетягли усі наявні контакти, з’єднання, та зроблена ревізія автоматичного вимикача даної лінії, яка живить виборчу дільницю. Також до даної ТП було введено в роботу резервне живлення. Виконано включення резервного кабелю, який живить виборчу дільницю по 0,4 кВ, тобто на даний час дана підстанція працює від двох повітряних ліній 10 кВ і подає живлення на виборчу дільницю по двох кабельних лініях 0,4 кВ. Тож, всі недоліки усунуті, усі роботи по перевірці виконані, - розповів майстер БЦРТП Чорнобаївського РЕМ Вадим Залізняк.Загалом Чорнобаївські енергетики провели перевірку 57 виборчих дільниць. 
- У нас 31 березня буде організовано чергування бригад на центральній дільниці РЕМ та на віддалених дільницях, з 8 ранку до 8 вечора, це на Тимчакіївській та Іркліївській дільницях. Також в нічний час будуть чергувати на дому бригади, а оперативно-виїздні бригади цілодобово чергують на місці. У випадку аварійного відключення буде організована аварійно-відновлювальна робота, аби у найкоротші терміни ліквідувати пошкодження, - повідомив головний інженер Чорнобаївського РЕМ Вадим Остроушко.

Нагадаємо, вибори на посаду Президента України відбудуться вже цієї неділі – 31 березня.


Закрыть