Заголовок сторінки

Вирішити всі питання щодо приєднання електроустановок більше 25 кВт Ви можете звернувшись до інформаційно-консультаційного центру ПАТ «Черкасиобленерго». Тут, для зручності споживачів та підвищення якості надання послуг, працює фахівець з приєднання до мереж, який надасть повний спектр послуг з приєднання, проведе Вас процедурою від консультації та подачі заяви і до отримання актів виконаних робіт.Єдине вікно щодо приєднання електроустановок до електричних мереж системи розподілу надає такі послуги:
- приймання заяв про приєднання електроустановок до електричних мереж;
- отримання договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу та технічних умов;
- отримання рахунків на оплату вартості приєднання;
- приймання на розгляд та погодження проектної документації, що розробляється замовниками відповідно до виданих ПАТ «Черкасиобленерго» технічних умов;
- питань щодо виконання зобов’язань за договорами про приєднання в частині дотримання строків виконання робіт із приєднання до електричних мереж системи розподілу;
- підписання актів здачі-приймання наданих послуг із приєднання;

Отримати консультацію фахівця з приєднання Ви можете дистанційно, за номерами:
0472 39-52-46
095 555-09-05
Або особисто, відвідавши інформаційно-консультаційний центр ПАТ «Черкасиобленерго» за адресою м. Черкаси, вул. Благовісна, 166.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 16:00.

Нагадуємо, детальна інформація щодо приєднань до мереж знаходиться у розділі "Приєднання до мереж" на головній сторінці сайту ПАТ "Черкасиобленерго".

А також Ви можете переглянути інформаційний відеоролик щодо приєднання до мереж.Дякуємо, що Ви з нами!

Закрыть