Заголовок сторінки

Стартувала ХХ – ювілейна обласна Спартакіада ПАТ «Черкасиобленерго». Першим етапом змагань став турнір з пляжного міні-футболу. Ігри провели на базі «Енергетик».

За перемогу у відкритому чемпіонаті боролися 23 команди Товариства та футболісти ТОВ «Черкасиенергозбут».– Подібні змагання вкрай важливі для наших працівників. Це в першу чергу пропаганда здоровому способу життя. Усі учасники кожного разу коли приїжджають на змагання задоволені, це приносить користь нашим працівникам,говорить голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.Протягом двох днів учасники турніру демонстрували свою фізичну підготовку. Змагалися у швидкості та спритності.– Усі команди показали високий результат, ігри були напружені та азартні. Однак перемагає найсильніший, – зазначив заступник голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Мулявка.
У підсумку першого етапу Спартакіади третє місце здобули хлопці Черкаської філії Товариства.На другому опинилася команда Черкаської міської філії, яку впевнено у фіналі переграли спортсмени Апарату управління посівши перше місце з пляжного міні-футболу.
– Хочу особисто подякувати керівництву ПАТ «Черкасиобленерго» за надання можливості не лише гарно працювати, а й продемонструвати свої спортивні завзяття та виявити переможців у цьому нелегкому та цікавому виді спорту, – зазначив голова Черкаського обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Олександр Молдованов.– У цьому році серйозні всі суперники були, підготовлені, жодної гри не було легкої, тому перемога нам далася нелегко. Дякую усім за насичену боротьбу та перемогу нашої команди. Будемо і надалі працювати аби показувати високі результати в нашому спортивному життя, – підсумував капітан команди Апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго» Максим Ворона.Наступним етапом ХХ - ювілейної Спартакіади стануть змагання з пляжного волейболу. Триватимуть вони два дні.Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» бажає усім учасникам впевненої гри та звісно ж перемог.

Закрыть