Заголовок сторінки

Керівники структурних підрозділів


№ п/п Назва структурного підрозділу  Актуальна інформація щодо місцезнаходження структурного підрозділу Актуальна інформація щодо керівника структурного підрозділу Телефон
1. Городищенська філія вул.Кожедуба, 26а, м.Городище

Барабаш Олександр Миколайович

2-02-90 kanc_gr@obl.ck.energy.gov.ua
2. Драбівська філія вул.Васильченка,71, смт.Драбів

Бзенко Вадим Петрович

30-5-16 kanc_db@obl.ck.energy.gov.ua
3. Жашківська філія вул.Лікарняна,34, м.Жашків

Орищук Сергій Петрович

6-00-22 kanc_js@obl.ck.energy.gov.ua
4. Звенигородська філія вул.Героїв Небесної Сотні,87, м.Звенигородка

Скобленко Олександр Григорович

2-25-60 kanc_zv@obl.ck.energy.gov.ua
5. Золотоніська філія вул.Богодухівська,43, м.Золотоноша

Середа Олександр Іванович

5-22-98 kanc_zl@obl.ck.energy.gov.ua
6. Кам’янська філія вул.Петра Василини,8, м.Кам’янка

Коновалов Василь Васильович

6-15-57 kanc_km@obl.ck.energy.gov.ua
7. Канівська філія вул.Енергетиків,110, м.Канів

Ярошинський Олег Володимирович

3-83-30 kanc_kn@obl.ck.energy.gov.ua
8. Катеринопільська філія вул.Черкаська,1, смт.Катеринопіль

Ткаченко Валерій Васильович

2-22-74 kanc_kt@obl.ck.energy.gov.ua
9. К.-Шевченківська філія вул.Правобережна, 80, м.К.-Шевченківський

Соловей Олег Васильович

2-46-76 kanc_ks@obl.ck.energy.gov.ua
10. Лисянська філія п-т.Бужанський,43, смт.Лисянка

Грицюк Володимир Феодосійович

6-24-57 kanc_ls@obl.ck.energy.gov.ua
11. Маньківська філія вул.В.Липинського,69а, смт.Маньківка

Шумовський Олександр Вікторович

6-24-92 kanc_mk@obl.ck.energy.gov.ua
12. Монастирищенська філія вул.Соборна,134, м.Монастирище

Чекман Олександр Сергійович

2-56-07 kanc_mn@obl.ck.energy.gov.ua
13. Смілянська міська філія вул.Мазура,10, м.Сміла

Вітер Руслан Олегович

2-46-00 kanc_smg@obl.ck.energy.gov.ua
14. Смілянська філія вул.Енергетиків,4, с.Костянтинівка

Дорошенко Віктор Миколайович

4-21-68 kanc_sm@obl.ck.energy.gov.ua
15. Тальнівська філія вул.Гагаріна,68, м.Тальне

Пашковський Юрій Володимирович

3-09-60 kanc_tn@obl.ck.energy.gov.ua
16. Уманська філія вул.Енергетична,14, м.Умань

Ченчик Сергій Юрійович

4-68-50 kanc_umg@obl.ck.energy.gov.ua
17. Христинівська філія вул.Пушкіна,16, м.Христинівка

Соболенко Валентин Петрович

2-26-66 kanc_ht@obl.ck.energy.gov.ua
18. Черкаська міська філія вул.Михайла Вербицького,1, с.Червона Слобода

Трохимець Вадим Петрович

35-13-42, 43-75-52 kanc_ckg01@obl.ck.energy.gov.ua
19. Черкаська філія вул.Надпільна,51, м.Черкаси

Батурін Юрій Володимирович

32-10-20 kanc_ck@obl.ck.energy.gov.ua
20. Чигиринська філія вул.Гайдамацька,69, м.Чигирин

Частов Володимир Іванович

2-66-54 kanc_cg@obl.ck.energy.gov.ua
21. Чорнобаївська філія вул.Михайла Старицького,13-а, смт.Чорнобай

Остроушко Вадим Володимирович

2-21-73 kanc_cb@obl.ck.energy.gov.ua
22. Шполянська філія вул.Героїв Крут,72 а, м.Шпола

Висотенко Володимир Іванович

5-20-56 kanc_sp@obl.ck.energy.gov.ua
23. ВП «Черкасиенергоремонт» вул.Михайла Вербицького,1, с. Червона Слобода

Трусов Сергій Олександрович

71-68-44 grov@obl.ck.energy.gov.ua


Закрыть