Заголовок сторінки

Реєстр постачальників електричної енергії
(реєстр постійно доповнюється, слідкуйте за оновленнями)

Перелік необхідних документів для електропостачальника  

Договір про надання послуг з розподілу електроенергії – домовленість сторін про доступ до системи розподілу, яка укладається між ОСР, що здійснює розподіл електроенергії на території ліцензованої діяльності, та Користувачем (в тому числі споживач і постачальник).
 
  Згідно з п. 2.1.16 «Правил роздрібного ринку електричної енергії» затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (далі – Правила) зі змінами, Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії є публічним договором приєднання, зміст якого визначається оператором системи на основі типового договору, що є додатком 4 до Правил, оприлюднюється на офіційному веб-сайті оператора системи та укладається шляхом надання електропостачальником заяви-приєднання.
На вимогу електропостачальника оператор системи протягом трьох робочих днів від дати звернення повинен надати електропостачальнику підписаний оператором системи примірник укладеного договору електропостачальника про надання послуг з розподілу у письмовій формі.
Згідно з п. 2.1.17. Для укладення договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії між електропостачальником та оператором системи електропостачальник має надати відповідному оператору системи заяву-приєднання (із зазначенням місцезнаходження і банківських реквізитів заявника) та такі документи:
1) копію постанови НКРЕКП про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, роздруковану з публічних джерел;
2) копію належним чином оформленої довіреності на укладення договорів на ім'я особи, яка уповноважена підписувати договори (витяг з установчого документа про повноваження керівника - для юридичних осіб, копію довіреності, виданої в установленому порядку тощо), за необхідності;
3) копію свідоцтва платника податків або витяг з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, роздрукований з мережі Інтернет, або копію довідки чи виписки з ЄДР.
ДО УВАГИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНИКІВ!
Згідно п.2.1.16 «Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (із змінами), Договір електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі - Договір) є публічним договором приєднання, зміст якого визначається оператором системи на основі типового договору, що є додатком 4 до цих Правил, оприлюднюється на офіційному веб-сайті оператора системи та укладається шляхом надання електропостачальником заяви-приєднання.
З метою приведення до типової форми Договору, оператор системи розподілу повідомляє Вас про виключення п.1.7 Додатку 1 Договору "Порядок розрахунків", а саме: «У разі перевищення фактичного обсягу розподіленої електроенергії мережами Оператора системи споживачам Постачальника за розрахунковий період від прогнозованого (замовленого) обсягу купівлі електричної енергії згідно повідомлення (Додаток 6 до цього Договору) на величину більше 5%, Оператор системи має право нарахувати Постачальнику штраф у розмірі 1% від вартості обсягу, який визначається як різниця між фактичним обсягом розподіленої електроенергії споживачам та прогнозованого (замовленого) обсягу».
У зв’язку з цим, пункти 1.8 та 1.9 вважати відповідно пунктами 1.7 та 1.8.
Просимо Вас прийняти зміни до відома та врахування в подальшій роботі.
Дякуємо за співпрацю!
Закрыть