Заголовок сторінки

Шановні споживачі!

Сьогодні з 16:10 у Черкаській області застосовано графіки аварійних відключень (ГАВ). Час закінчення буде сповіщено додатково. Соціально значимі об’єкти області відключатися від електроживлення не будуть. Місто Черкаси та районні центри області залишатимуться зі світлом.Просимо з розумінням поставитися до вжитих заходів, спрямованих на збереження енергосистеми України.

Додаткову інформацію про графіки аварійних відключень (ГАВ) можна дізнатися за допомогою паблік акаунту Viber, чат-боту Telegram і особистого кабінету споживача (детальніше за посиланням).

Нагадуємо, у зв’язку з агресією російської федерації та великою кількістю ракетних обстрілів по об’єктах інфраструктури електроенергетики в об’єднаній енергосистемі України виник дефіцит генерованої потужності. З метою балансування роботи енергосистеми України, відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» у деяких областях країни застосовано графіки аварійних відключень.

Також просимо усіх громадян мінімізувати використання енергоємних електроприладів з 17:00 до 22:00 години, аби зменшити навантаження на електромережі. При використанні енергоємного електроприладу, усі інші електроприлади мають буди вимкнені.

Такі дії допоможуть профільним службам якнайшвидше ліквідувати наслідки обстрілів.

Дякуємо за розуміння!

Закрыть