Заголовок сторінки

ДО УВАГИ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"

Відповідно до абзацу 1 п.2.4.3. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312 (із змінами) (далі - ПРРЕЕ) та Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі - Договір) всім споживачам (крім побутових) необхідно надати до філій та відокремлених структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" (оператор системи розподілу) відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії на наступний 2023 рік, у термін до 01 листопада 2022 року.

ДО УВАГИ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"

 Відповідно до абзацу 1 п.2.4.3. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312 (із змінами) (далі - ПРРЕЕ) та Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі - Договір) всім споживачам (крім побутових) необхідно надати до філій та відокремлених структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" (оператор системи розподілу) відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії на наступний 2022 рік, у термін до 01 листопада 2021 року.

ДО УВАГИ НЕПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО"

Відповідно до абзацу 1 п.2.4.3. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018р. № 312 (із змінами) (далі - ПРРЕЕ) та Договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі - Договір) всім споживачам (крім побутових) необхідно надати до відокремлених структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" (оператор системи розподілу) відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії на наступний 2021 рік, у термін до 01 листопада 2020 року.

До уваги непобутових споживачів!

До уваги непобутових споживачів, які приєдналися до публічного договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії та оплачують за надання послуг з розподілу електричної енергії безпосередньо ПАТ "Черкасиобленерго".

Закрыть