ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА ЧЕРЕЗ VIBER

Головна/ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА ЧЕРЕЗ VIBER

Шановні споживачі!

Передавати показники лічильника стало ще швидше та зручніше. ПАТ «Черкасиобленерго» запровадило послугу передачі показів через безкоштовний месенджер Viber і створило паблік-аккаунт ПАТ«Черкасиобленерго». 

Існує два варіанти під’єднання до паблік-аккаунту ПАТ«Черкасиобленерго» для передачі показів приладів обліку:

-відсканувати QR-код, який зображено нижче (цей QR-код також відображено на наших рекламних листівках);

 

-або перейти за посиланням на Вашому мобільному пристрої viber://pa?chatURI=cherkasyoblenergo

Скориставшись одним із цих варіантів, ви автоматично будете перенаправлені та під’єднані до паблік-аккаунту ПАТ«Черкасиобленерго».

1. Передача показів

Під’єднавшись до паблік-аккаунту ПАТ«Черкасиобленерго», ви побачите привітання.

Після чого, діючи відповідно до інструкцій системи, зазначте необхідну інформацію. Для передачі показників натисніть кнопку "Показники лічильників", після чого необхідно ввести особовий рахунок.

Після введення особового рахунку, система автоматично визначить ваші дані.

значено вірно натисніть кнопку "Так". Якщо дані особового рахунку введені помилково, натисніть кнопку "Ні" та введіть дані ще раз.

Після вірного визначення даних та натискання кнопки "Так", вам необхідно ввести показники лічильника.

Після введення показів лічильника, ви отримаєте повідомлення про успішне збереження даних у системі.

 

2. Передача показів двозонного лічильника

Для передачі показів зонного лічильника на початку алгоритм дій той самий, що і у пункті 1. Після того, як система автоматично визначить ваші дані, ви побачите два сповіщення. У першому необхідно зазначити покази «День», у другому покази «Ніч». Після введення кожного показника, ви отримаєте сповіщення про його успішне збереження.

*Передача показів тризонного лічильника відбувається аналогічно

3. Додати декілька особових рахунків

У паблік-аккаунті ви маєте можливість додати декілька особових рахунків та передавати покази за рідних та близьких. Для цього вам необхідно перейти у «Головне меню» та натиснути кнопку «Налаштування рахунків». У повідомлені буде відображено раніше збережений у системі особовий рахунок, після чого необхідно натиснути кнопку «Додати рахунок» та ввести новий особовий рахунок.

Після введення особового рахунку, система автоматично визначить ваші дані. Якщо дані особового рахунку введені помилково, натисніть кнопку "Ні" та пройдіть процедуру з початку. Після вірного визначення даних та натискання кнопки "Так", ви отримаєте повідомлення у якому будуть відображені усі збережені системою особові рахунки.

4. Передача показів по декільком рахункам.

Для передачі показів по декільком рахункам вам необхідно у головному меню натиснути кнопку "Показники лічильників" та вибрати необхідний особовий рахунок і ввести покази лічильника. Після чого ви побачите сповіщення про успішне збереження даних.

Для передачі показів лічильника по іншому особовому рахунку, необхідно натиснути кнопку «Головне меню» та вибрати другий особовий рахунок і ввести покази лічильника. Після чого ви знову отримаєте сповіщення про успішне збереження даних.

5. Видалення особового рахунку.

Для видалення особового рахунку вам необхідно у головному меню натиснути кнопку «Налаштування рахунків». Після чого ви отримаєте сповіщення у якому будуть зазначені особові рахунки збережені вами у системі. Натиснувши кнопку «Видалити рахунок» вам запропонують обрати особовий рахунок, який підлягає видаленню. Обравши необхідний рахунок, ви отримаєте сповіщення про його видалення.